Topic: Svetainės medis

Gal kas žinote kokiu principu yra daromas svetainės medis?

Re: Svetainės medis

Patikslink klausimą, nes jį čia įvairiai galima interpretuoti.

Re: Svetainės medis

mano interpretacija: http://destroydrop.com/javascripts/tree/example/

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Svetainės medis

Tai vat neaišku, ar žmogus nori sužinoti, kaip jį atvaizduoti, ar kaip jį realizuoti svetainės viduje, ar galbūt net turėjo omenyje google sitemaps...

Re: Svetainės medis

Aš turėjau galvoje, kaip jį atvaizduoti svetainėje..... Negalima man atrodo paprasčiausiai sukurti atskirą failą ir ten padaryt svetainės medį... o kas tada jeigu prisideda daugiau nuorodų į tinklapį, tada vėl tektų keisti medį. na tikiuosi esmę supratot, laukiu patarimų..

Re: Svetainės medis

Vytska wrote:

Aš turėjau galvoje, kaip jį atvaizduoti svetainėje..... Negalima man atrodo paprasčiausiai sukurti atskirą failą ir ten padaryt svetainės medį... o kas tada jeigu prisideda daugiau nuorodų į tinklapį, tada vėl tektų keisti medį. na tikiuosi esmę supratot, laukiu patarimų..

Jeigu svetainė yra statinė tai ir medis bus statinis - pridėjai puslapį į svetainę tada turi pridėti nuorodą į medį.

Jeigu svetainė yra dinaminė, tai jos puslapiai yra kažkur saugomi, tarkim duomenų bazėje, ar masyve, tada ir medį generuoji iš tos struktūros - jeigu atsirado puslapis svetainėje, jis automatiškai atsiranda toje vidinėje struktūroje, ir script'as, kuris gamina medį automatiškai tą puslapį ir atvaizduos jame.