Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Mano Klausimai

Kitas klausimas.
Kaip butu lengiausia keisti  3 nulius i K
na pvz:
1000 = 1k
2000 = 2k
2569 = 2k
1236 = 1k
Norejau su str_replace , bet nelabai gavosi su 1236 , 2569

Re: Mano Klausimai

Pirmiausia reikia skaičių padalinti iš tūkstančio, tada suapvalinti iki norimo skaitmenų kiekio po kablelio, o tada priklijuoti "K" raidę.

Re: Mano Klausimai

aisku , dekui

Re: Mano Klausimai

pasidariau sitaip:

<?php
$number = 9251/1000;
$num = explode(".", round($number,3));
if(empty($num['0'])) {
echo $num['1'];
}else{
echo $num['0']."K";
}
?>

Gerai ar buvo ir paprastesnis budas?

25 (edited by zygis 2011-06-21 09:07:37)

Re: Mano Klausimai

$number = 9251;
echo ($number<1000)?$number:round($number/1000).'K';
MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Mano Klausimai

dabar bedos del minusiniu skaiciu bandziau round keist i ceil , bet nepadeda

Re: Mano Klausimai

Avice wrote:

dabar bedos del minusiniu skaiciu bandziau round keist i ceil , bet nepadeda

Tai tikrink absoliučią reikšmę, ir nebus "bėdų".

Re: Mano Klausimai

Dar 1 klausimelis:
mysql lentele:
id. name .sub
1. test.    0
2. tests   1
3.testsx  1
4.kest    1
5.bum    0
6.iks      5
7.oplia   5
8.user   5

1.test priklauso sub 2 , 3 ir 4

id.forumid. score.
1.    1.           15
2.     2.          50
3.     3.          75
4.     4.          50
5.     25.        70
6.     4.          95

tai dabar reiketu paprastos uzklausos kad paiimtu 1, 2 , 3 ir 4 forum id duomenys

Re: Mano Klausimai

jau pasidariau.
Kitas klausimas:
kaip suskaiciuot score is keliu lenteliu? pvz.:
id. score.
1. 50.
2. 35.

atsakymas:
score: 85

30 (edited by zygis 2011-06-25 16:17:20)

Re: Mano Klausimai

Derėtų priminti, kad forumas neskirtas tokio tipo "problemoms" spręsti...

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Mano Klausimai

Tai dabar kurti kita tema kitame forume del tokio smulkaus klausimelio...

Re: Mano Klausimai

Kartais ir pats greičiau rastum atsakymą į savo klausyma, ir kitiems sutaupytum laiko. įprask pirma pasinaudoti google, paskui klausti.
Grįžtant prie klausymo, iš kelių LENTELIų, ar EILUčIų?
http://www.google.lt/search?hl=lt&b … l=&oq=

Re: Mano Klausimai

Koks tikslas klausinėti smulkmenų? Iš karto atrašai, kad susitvarkiai tuo pačiu duodamas dar vieną kklausimą... čia kaip kokia viktorina... Ar tiesiog garsiai mąstai?

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Mano Klausimai

alfredas wrote:

Kartais ir pats greičiau rastum atsakymą į savo klausyma, ir kitiems sutaupytum laiko. įprask pirma pasinaudoti google, paskui klausti.
Grįžtant prie klausymo, iš kelių LENTELIų, ar EILUčIų?
http://www.google.lt/search?hl=lt&b … l=&oq=

Dekui.
Tiesiog butu uzteke atsakymo : SUM

Re: Mano Klausimai

noriu paklaust del kodavimo:
Ar jau imanoma atkoduot 2x md5 ar tai jau nebesaugus duomenu kodavimas?

Re: Mano Klausimai

md5 yra vienakryptis maišos algoritmas, jo neatkoduosi. Vietoje md5 geriau naudok sha1 .
O dar geriau šiandien pažiūrėk http://www.zend.com/en/company/news/eve … phy-in-php
Gal ką naudingo pasakys.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Mano Klausimai

zygis wrote:

md5 yra vienakryptis maišos algoritmas, jo neatkoduosi. Vietoje md5 geriau naudok sha1 .
O dar geriau šiandien pažiūrėk http://www.zend.com/en/company/news/eve … phy-in-php
Gal ką naudingo pasakys.

Bet teoriškai užkodavus md5 kažkokį string'ą gauni md5 hash'ą, o jeigu jį užkoduoji dar kartą md5 algoritmu tai rezultate norėdamas atkoduoti pradinį variantą pirmiausiai turėtum atsikoduoti tą pirmą hash'ą ir tik po to šį gautą dar kartą atsikodavus gautum tą string'ą kuris buvo koduojamas 2x md5, ar ne?
O einant prie "neatkoduosi": http://www.md5decrypter.co.uk/ kaži ar čia kompai iš ateities ar miglos pūtimas? :))

Re: Mano Klausimai

qutwala wrote:

Bet teoriškai užkodavus md5 kažkokį string'ą gauni md5 hash'ą, o jeigu jį užkoduoji dar kartą md5 algoritmu tai rezultate norėdamas atkoduoti pradinį variantą pirmiausiai turėtum atsikoduoti tą pirmą hash'ą ir tik po to šį gautą dar kartą atsikodavus gautum tą string'ą kuris buvo koduojamas 2x md5, ar ne?

Teoriškai - jeigu tu žinai, kad yra būtent 2x užkoduota su md5 - md5(md5('zodis')), tai naudojant brute-force, tu atitinkamai ir bruteforcinsi ir lyginsi rezultatą su 2x md5. Galbūt tau bandant surasti pirminį tekstą ilgiau užtruks papildomas md5.

Kitas klausimas - jeigu tu nežinai, kad ten buvo du kartus panaudota md5 funkcija, tada ieškodamas pradinio teksto užtruksi ilgai, ir galų gale rasi kad tai buvo hash'as labai panašus į md5.

qutwala wrote:

O einant prie "neatkoduosi": http://www.md5decrypter.co.uk/ kaži ar čia kompai iš ateities ar miglos pūtimas? :))

Konkrečiai kaip šitas veikia nesigilinau, bet dažniausiai tokie puslapiai remiasi:
a) rainbow rable (speciali hash->zodis duomenų bazė, suformuota taip, kad dideliame kiekyje hash'ų greitai surastų pirminį žodį), kurios šiuo metu turi jau pakankamai ilgus žodžius (iki 11-12 simbolių tai tikrai);
b) naudoja GPU klasterius (tiek lokalius, tiek paskirstytus (kaip Boinc)) individualiam brute-force;

Beto, md5 turi ir matematinių spragų, kurios leidžia labai greitai rastil kolizijas, kuriomis tam tikrais atvejais gali ir "pasinaudoti" .... (-;

Re: Mano Klausimai

aisku.
Dekui uz atsakymus
Tuomet naudosiu md5 ir jame imaisysiu sha1
md5(sha1('zodis'))

Re: Mano Klausimai

Avice wrote:

aisku.

(...)

Tuomet naudosiu md5 ir jame imaisysiu sha1
md5(sha1('zodis'))

Reiškias nesupratai, ką rašiau :/

Esmė, kad jeigu "piktas hackeris" turi tavo DB ir tavo programos kodą ir mato, kad tu naudoji md5(sha1(zodis)), tai viso šito reikalo stiprumas atsiremia į zodzio ilgi/sudėtingumą. Ir kaip sakiau tam tikrais atvejai, kai funkcija yra lėta, atsiremia į papildomas laiko sąnaudas. Taip, kad visi salt (druskos) ir papildomos funkcijos žinant kodą labai daug papildomo saugumo NEprideda.

Papildomas saugumas čia yra tik tam tikrais atvejais, kai pikti dėdės gauna hash'us bet nežino kaip tiksliai jie užhashuoti ir neturi salt'ų (security through obscurity). Bet ne daugiau - kitaip sakant žiūrint plačiai tai yra tik nežymus saugumo padidinimas, bet ne saugumo padidinimas kartais.