Topic: PHP socket

Sveiki, pirma kart susiduriau su socketais, tai po kolkas daug kas neaišku.
Mano atveju appso-kliento keisti negaliu o jis butent per socket su serveriu bendrauja. Dabar serveryje socket sujungimus gaudo skriptas python kalba parasytas, man reikia perašyti į PHP. Tai "laisvo-laiko" projektas, dėl to niekas "nedega".
Po truputi renku info (nes daug laiko tam skirt negaliu). Kol kas man iki galo neaišku kaip serveris turėtų buti paruoštas pilnam darbui.
I serveri klientas kreipiasi naudojantis IP, kaip suprantu serveryje jau turi suktis/budėti PHP skriptas kuris priima socket conection'us. Ar tai reiškia kad jis turi suktis begaliniam cikle? nes paprastai PHP kodinant begalinių ciklų nebūna.
Gal kas susidures yra ir gali pasidalinti patirtim mane apšviesti arba nukreipti i teisinga puse.
Mane labiausiai domina principai kaip paruosti serva prisijungimams per socket'us.

Dabar esu pasidares kad per browseri kreipiesi i ta .php skripta kur gaudo prisijungimus, tai is terminalo pavyksta siusti ir gauti info, bet kai tik atsijungiu (close conection) norint vel prisijungti reiktu vel kreiptis i ta skripta (pvz per browseri). Tiesa skriptas sukasi begaliniam cikle, del to browseris nuluzta, bet servas sujungimus priima. Norėčiau išsiaiškinti kaip teisingai būtų galima tai įgyvendinti.

No warning? No action? I hate this situation!

Re: PHP socket

Na PHP ir begalinis ciklas - kažkaip neskamba. PHP iš vis su ilgai veikiančiais skriptais tvarkosi prastokai... Aš šioje vietoje bandyčiau vis tik įdarbinti web serverį tam darbui, kad jis iškviestų skriptą kai to reikės.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: PHP socket

Jei gerai supratau pabandyk susikurti php daemon kuris ir gaudys nuolat tavo prisijungimus:

http://kevin.vanzonneveld.net/techblog/ … ns_in_php/

Ir šiaip Lietuvio straipsnis apie tai: http://simas.posterous.com/writing-a-ph … pplication

Re: PHP socket

O kodel tau netinka Python server-side? Nes tu cia dabar padarysi ne upgreida, bet downgreida.

Re: PHP socket

Neodan wrote:

O kodel tau netinka Python server-side? Nes tu cia dabar padarysi ne upgreida, bet downgreida.

Noriu padaryti ne downgreida, o alternatyva. šiaip ten tas skriptas nieko daug nedaro, susitvarkys ir PHP.

Min2liz wrote:

Jei gerai supratau pabandyk susikurti php daemon kuris ir gaudys nuolat tavo prisijungimus

Ačiū. Pasikurti daemon geras patarimas, reikia matyt ta linkme ir judėt.

No warning? No action? I hate this situation!

Re: PHP socket

Na matai, nezinant ka tas server-side turi daryti, nelabai ka gali ir patarti. (-;

Bet vistiek manau, kad python toj vietoj tinkamesnis turetu buti :)

Re: PHP socket

dar kaip alternatyva galėtų būti nodejs, kuris iš esmės tam ir skirtas

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: PHP socket

Su PHP parašyti serverį/servisą paremtą socket'ais galima, bet nerekomenduojama. Pvz.: http://devzone.zend.com/article/1086

Bet kaip kažkas sakė, ateis laikas ir bus suprasta kad reikės spręsti atminties užsirešimo problemas. Kokio jos lygios priklausys nuo veiksmų. Todėl norint pasimokyt galima viską susiprogramuoti ir išbandyti - tik paskui epatingėkit čia pateikti rezultatus (-;