1 (edited by Daslee 2011-12-21 12:45:18)

Topic: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Sveiki. Gal galėtumėt kasnors duoti pavyzdi, kaip veikia php funkcijos išjungus puslapį kuriame yra ta funkcija. Pavyzdžiui turiu funkcija kuri kas sekundę duomenų bazėje kokiame nors tai langelyje kelia skaičiu, tai yra prideda po 1 ir, tai žinoma veiks jeigu tik būsiu tame puslapyje kuris turi ta funkciją, o jeigu as išeisiu iš to puslapio, arba išjungsiu naršyklę, tai nebekels skaičio. čia galiu kaip pavydzi pasakyti, tai kaip Travian naršyklinio žaidimo resurų gavimas, jeigu kas esate žaidę, tai manau, kad tikrai žinote, tai vat ten atsijungus tau resurai vistiek didėja. O kaip tai vyksta išjungus tą puslapį? Beje buvau sugalvojes, sukurti koki php failą kuris kelia skaičiu duomenu bazėje ir tada su VB.NET susikurti programa kuriame bus Webbrowser komponentas, ir su taimeriu padaryti, kad jis vis perkrovinėtu tą php failą kuriame yra ta funkcija, bet aš noriu sužinoti, kaip tokie kaip Travianas veikia, nemanau, kad ten veikia taip kaip mano sugalvotas dalykas. :)

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Ir kaip tavo ta PHP funkcija atrodo? Amžinas ciklas? :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

su JavaScript: onunload
su PHP: register_shutdown_function()

Nors su PHP tai daryti kažkoks kosmosas, geriau JS + Ajax.

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Min2liz wrote:

su JavaScript: onunload
su PHP: register_shutdown_function()

Nors su PHP tai daryti kažkoks kosmosas, geriau JS + Ajax.

Na čia manau ieško kažko pan į cronjob'ą, tik pradžiai reikia susivokti, kad niekas kas sekundę užklausų nedaro :)

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

@Daslee,
vertimas iš tavo sugalvojimo - tu paskambini draugui ir po pokalbio abu nebepadedat ragelio(neišjungiat linijos), o telefonai pastoviai kraunasi iš rozetės, iki kol neužsiliepsnoja... štai ką tu sugalvojai ;)

Tavęs laukia darbas su data ir laiku, bei intervalai ir skirtumai tarp jų.

Kiek maigyklių sudėvėjai ?

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

zygis wrote:
Min2liz wrote:

su JavaScript: onunload
su PHP: register_shutdown_function()

Nors su PHP tai daryti kažkoks kosmosas, geriau JS + Ajax.

Na čia manau ieško kažko pan į cronjob'ą, tik pradžiai reikia susivokti, kad niekas kas sekundę užklausų nedaro :)

Va būtent googlej ieškojau kažką panašaus ko man reikia ir radau kažka su cronjob'u, tik nežinau kaip ten su juo naudotis. :S

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Min2liz wrote:

su JavaScript: onunload
su PHP: register_shutdown_function()

Nors su PHP tai daryti kažkoks kosmosas, geriau JS + Ajax.

Bet kaip man padaryti, kad išjungus naršykle tas JS su Ajax darytu funkcija kuria daro būnant puslapyje?

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Daslee wrote:

Bet kaip man padaryti, kad išjungus naršykle tas JS su Ajax darytu funkcija kuria daro būnant puslapyje?

Bus sunku programuoti nežinant kas yra client-side ir server-side, tad patariu pasiskaityti arba bent minimalius W3 tutorialus praeiti. Nes dabar vaizdas toks jog prieš kokia savaitę apie PHP sužinojai ir jau nori traviano klona kurti :)

No warning? No action? I hate this situation!

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Daslee wrote:

Sveiki. Gal galėtumėt kasnors duoti pavyzdi, kaip veikia php funkcijos išjungus puslapį kuriame yra ta funkcija. Pavyzdžiui turiu funkcija kuri kas sekundę duomenų bazėje kokiame nors tai langelyje kelia skaičiu, tai yra prideda po 1 ir, tai žinoma veiks jeigu tik būsiu tame puslapyje kuris turi ta funkciją, o jeigu as išeisiu iš to puslapio, arba išjungsiu naršyklę, tai nebekels skaičio. čia galiu kaip pavydzi pasakyti, tai kaip Travian naršyklinio žaidimo resurų gavimas, jeigu kas esate žaidę, tai manau, kad tikrai žinote, tai vat ten atsijungus tau resurai vistiek didėja. O kaip tai vyksta išjungus tą puslapį? Beje buvau sugalvojes, sukurti koki php failą kuris kelia skaičiu duomenu bazėje ir tada su VB.NET susikurti programa kuriame bus Webbrowser komponentas, ir su taimeriu padaryti, kad jis vis perkrovinėtu tą php failą kuriame yra ta funkcija, bet aš noriu sužinoti, kaip tokie kaip Travianas veikia, nemanau, kad ten veikia taip kaip mano sugalvotas dalykas. :)

Tai tas Travianas ar koks ten biesas turbut paskaiciuoja kiek laiko taves nebuvo (uzfiksuoja gryzimo data) ir per 0.001sec padaro pakeitima (prideda tasku kiek reikia).

Kam jam kazka 'skaiciuoti' kol taves nera. Jis paskaiciuoja kai tu gryzti.

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Na ten visgi turėtų skaičiuotis nustatytais intervalais, nes kol tavęs nėra - yra kiti ir jie tave gali pulti, vogti resursus ir pan.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

11 (edited by Ajaks 2011-12-22 23:10:17)

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Tai tuomet paciame serveryje greiciausiai sukasi kazkokie skriptai kurie periodiskai daro kazkokius paskaiciavimus, o jau pats serveris tai zinoma 24/7 dirba

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

Ajaks wrote:
Daslee wrote:

Sveiki. Gal galėtumėt kasnors duoti pavyzdi, kaip veikia php funkcijos išjungus puslapį kuriame yra ta funkcija. Pavyzdžiui turiu funkcija kuri kas sekundę duomenų bazėje kokiame nors tai langelyje kelia skaičiu, tai yra prideda po 1 ir, tai žinoma veiks jeigu tik būsiu tame puslapyje kuris turi ta funkciją, o jeigu as išeisiu iš to puslapio, arba išjungsiu naršyklę, tai nebekels skaičio. čia galiu kaip pavydzi pasakyti, tai kaip Travian naršyklinio žaidimo resurų gavimas, jeigu kas esate žaidę, tai manau, kad tikrai žinote, tai vat ten atsijungus tau resurai vistiek didėja. O kaip tai vyksta išjungus tą puslapį? Beje buvau sugalvojes, sukurti koki php failą kuris kelia skaičiu duomenu bazėje ir tada su VB.NET susikurti programa kuriame bus Webbrowser komponentas, ir su taimeriu padaryti, kad jis vis perkrovinėtu tą php failą kuriame yra ta funkcija, bet aš noriu sužinoti, kaip tokie kaip Travianas veikia, nemanau, kad ten veikia taip kaip mano sugalvotas dalykas. :)

Tai tas Travianas ar koks ten biesas turbut paskaiciuoja kiek laiko taves nebuvo (uzfiksuoja gryzimo data) ir per 0.001sec padaro pakeitima (prideda tasku kiek reikia).

Kam jam kazka 'skaiciuoti' kol taves nera. Jis paskaiciuoja kai tu gryzti.

Sitoki buda reikes pabandyti. Kai zaidejas atsijungia, iraso i duomenu baze, kada atsijunge, o kai prisijungia, paziuri koks dabar laikas sekundemis, ir is dabartinio laiko atima atsijungimo laika, ir gauna kiek sekundziu nebuvo prisijunges, tada prideda resuru: kiek_nebuvo_sekundziu_prisijunges*sekundinis_resuru_gavimas. Turbut turetu veikti. :)

Re: PHP Funkcijos isjungus narsykle

xeranas wrote:
Daslee wrote:

Bet kaip man padaryti, kad išjungus naršykle tas JS su Ajax darytu funkcija kuria daro būnant puslapyje?

Bus sunku programuoti nežinant kas yra client-side ir server-side, tad patariu pasiskaityti arba bent minimalius W3 tutorialus praeiti. Nes dabar vaizdas toks jog prieš kokia savaitę apie PHP sužinojai ir jau nori traviano klona kurti :)

Apie php zinau jau pries 2 metus, bet tokiu biesu dar nesu bandes daryti nes neprireikdavo. Ka darydavau, tai tokias kaip prisijungimo/registracijos sistemas, dar kanors su ajax, pvz saukykla ajax ir t.t.

Beje kas tau sake, kad as noriu traviano klona kurti? :D As tik daviau pavyzdi kaip traviano, kad pasakyciau kokio dalyko as noriu, nes nemanau ar visi butu suprate is mano paprastos kalbos apie ka as kalbu. :D