Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Na kažkokios priežasties dabar nesugalvoju, dar gali pabandyti:

SET PASSWORD FOR 'root'@'localhost' = OLD_PASSWORD('MyNewPassword');

Jei nepadės - pasikesk passworda tuo būdu naudojant failą, jei ką sumastysiu parašysiu ;)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Isirasau wamp
bandau paleisti
mysql ciki... :)
apache shit:
raso, kad 80 portas uzimtas.. spaudziu "test port 80"
raso:
Your port actrually used by:
Server: microsoft-IIS/5.1

ir taip neina paleisti :(
WAMP5 - 1 of 2 services running - server Offline
:(

Never knows best.

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

pas mane raso "all services running - server offline", bet idomu ar tai turi itakos. PHP veikia, MySQL irgi.

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

lolester: pas tave paleistas IIS (Microsoft Web serveris) ir jis užima 80-ą portą. Turi per Control panel / Administrative tools jį išjungti ir padaryti, kad jis automatiškai nesikrautų - tada viskas bus gerai ;)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

minde: o tas server offline turi itakos?

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

versus: o rodo kad tiek mysql'as tiek apache paleisti ir abu jie veikia? Jei taip reiškias viskas gerai (ikona - greičio rodyklė - turi būti balta).

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

mhm, taip balta :)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

minde, labai dekui :) viskas veikia

Never knows best.

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

mano problema:
darau php scriptą ir neskaito kai prasideda su: <? , o kai prasideda su <?php tada skaito
naudoju wampa...
kas blogai ?

Never knows best.

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

La,

php.ini faile yra toks skyrius:

; Allow the <? tag.  Otherwise, only <?php and <script> tags are recognized.
; NOTE: Using short tags should be avoided when developing applications or
; libraries that are meant for redistribution, or deployment on PHP
; servers which are not under your control, because short tags may not
; be supported on the target server. For portable, redistributable code,
; be sure not to use short tags.
short_open_tag = Off

Manau paskaičius ir pakeitus reikšmę (taip pat ir perkrovus serverį) viskas veiks kaip reikia ;)

p.s.: atskirom temom prašau spausti "Sukurti naują temą"

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Dar pagalvojau pora minčių prirašyt ;)

Galbūt ne visi žino, bet tikrasis PHP scriptų iškvietimas yra naudojant "<?php" ir "?>" tag'us. Juos reiktėtų stengtis ir naudoti visur, nes sutrumpinti tag'ai (lietuviškai žymės?) pagal nutylėjimą kuo toliau tuo mažiau kur veiks ;)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Your port 80 is actually used by :

Information not available (might be Skype).

Taciau tai ne Skype. Kaip patikrint kas galetu uzimti?

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Prisijunk per telne'ta į 80-ą porta ir gal pamatysi ;)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

zekit kaj as bandau per tools padaryti database_installer  man vis raso ERROR 1045 <28000> :access denied for user 'root'@lochalhost' Using password :<Yes> Kas cia per nesamone :/

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

lunatic wrote:

zekit kaj as bandau per tools padaryti database_installer  man vis raso ERROR 1045 <28000> :access denied for user 'root'@lochalhost' Using password :<Yes> Kas cia per nesamone :/

čia klaidos pranešimas - nurodytas vartotojas neturi teisių atlikti kažkokių operacijų.

O norint išsiaiškinti konkrečiau tai reikia žinoti daugiau informacijos, nežinau apie kokius "tools" ir apie kokį "database_installer" eina kalba. Taip pat būtų idomu žinoti bendrą situaciją:
- opercinė sistema;
- mysql versija;
- kokie veiksmai iššaukia klaidą;
- ar anksčiau veikė taip pat;

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

wa as cia biski issaiskinau zek kalba ajna apie l2j c4 serveri mysql versija  4.1  kai mysql padarau remove instance man raso kad negali prisijungti i mysql  o kai padarau detailed configuration man raso ten ta pries tai kur buwau pakopines :/

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Dėl konkretaus žaidimo konfigūravimo ir klaidų tai kreipkis į to žaidimo kūrėjus.

58 (edited by xseroxas 2007-08-22 20:23:05)

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Pas man iskilo problema su mysql-essential-5.0.45 instalacija praeina sekmingai parasau root pasvorda ir viskas gerai, kai bandau per cmd prisijungt parases mysqladmin.exe -u root -p paswordas  man paraso "mysqladmin.exe: connect to server at 'localhost' failed
error: 'Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)'" nors passworda parasau gerai, kame gali but klaida..... Operacine sistema Windows Xp Home

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Tai paskaityk šitą temą iš naujo, nes netaip rašai passwordą.

Re: Del mysql idiegimo ir konfiguravimo

Geriausia yra xampp. Man wamp'as mesdavo daug klaidu. Nepatikimas man. xampp be to ir ftp yra, ir mail'as.