Topic: Apache, daug suvalgo CPU.

Sveiki,

įsirašiau php-fusion'ą localhost'e ir žiūriu, kad Apache naudoja ~100% CPU, ir netgi jo direktorijos nekrauna.:/ Gal kas žinot kame čia problema?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pasokime/domains/mysql.lt/public_html/forumas/include/parser.php on line 820

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

Manau apache yra palyginti letas varikliukas. Pats kaip pagrindinį web serverį naudoju nginx, nors taip pat spartus yra lighthttp. Apache, manau tinkamas hostinguose (dėlto kad hostingu naudojasi daug žmonių), ekpreimentams arba jeigu tam tikrą užduotį gali atlikti tik apache.

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

dom wrote:

Sveiki,

įsirašiau php-fusion'ą localhost'e ir žiūriu, kad Apache naudoja ~100% CPU, ir netgi jo direktorijos nekrauna.:/ Gal kas žinot kame čia problema?

O koks kompas? Koks apache? Kiek užklausų gauna kompas?

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

kokia "komplektacija" naudoji ? :) ar pats viska susilipdei ?

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

Anksciau viskas buvo ciki. Veike viskas, ir pries metus viskas. Bet dabar tai neįsivazduoju kame čia peilis. Kompas: 256Mb of Ram(DDR2), 2.6Ghz, 80gb.

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

uzjauciu su tiek ram..

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

aciu:)))

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

Nu jo... RAM'o tikrai "daug". Galiu spėti, kad naudojami Windows XP. Turint omenyje, kad dar veikia ir MySQL serveris tai operatyvinės atminties tikrai per mažai normaliam darbui. Aišku, kažką dirbti galima, bet komforto nesitikėk. Galiu tik patarti, kad paleistus Apache/MySQL reikėtu uždaryti visas kitas nereikalingas programas.

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

Dar gali bandyti apache 1.x versijas

10

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

Na viskas dabar gerai. Problema buvo tame kad rašiau direktoriją localhost/.../ , o dabar rašiau /.../setup.php ir viskas ok. Nors pagal idėją turėjo automatiškai permesti į setup'ą. Anyway fusion šūdas:)

Dėl ramų nesiskundžiu, man užtenka pakol kas:)

11

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

pas mane 2 gb ir galvoju , kad tai yra labai per mazai.. :/
o tu sakai kad 256 yra ok ir nesiskundi o_O

12

Re: Apache, daug suvalgo CPU.

:) Pas mane Ghz gal atperka kazkiek. Na paiimsiu laptopa po kurio laiko, o dabar tai dar ir sitas visai ok.;]