Topic: mysql.server.sh

Laba diena,

iškart prie problemos - paleidžiant mysql.server.sh metamas warningas "/usr/local/mysql/mysql.server.sh: line 279: @HOSTNAME@: command not found". Prieš tai paleisdavo kreivai su error'u "PID file not found", bet pačiam mysq.server.sh skripte nurodžius kelią iki pid failo viskas su tuo lyg ir gerai, tik paliko tas su HOSTNAME. Kiek žiūrėjau viduj to skripto tai ten tas @HOSTNAME@ skirtas nustatyti pid failui jei jis nėra duotas. Bet aš nurodau kelią iki pid failo. žodžiu nieko nesuprantu :)

Aj beje, mysql pasileidžia puikiai ir su tuo warning'u, bet aš patalogiškai nemėgstu visokių neaiškumų tai bandau ir šį išsiaišikinti :)

gūglėj radau, kad tas mysql.server.sh yra template'as failui mysql.server ir kad visi reikalingi kintamieji (tokie kaip @HOSTNAME@) surašomi kompiliavimo metu. Tai blyn negi reikia man parsisiųst source ir perinstaliuot mysql? :| Blyn nepamenu ./configure paramtertų visų su kuriais kompiliavau...
Nors kitur randu, kad būtent tes mysql.server.sh ir yra paleidimo skriptas kuri pa defaultu gali kopint į init.d ir rc.d katalogus. žodžiu, minde, help :)

Re: mysql.server.sh

Jeigu tas scriptas yra išgeneruotas vadinasi tada kažką blogai buvai sukonfiginęs. Kitą vertus tas @HOSTNAME@ yra tik kintamasis, tik tag'as, į kurio vietą tikriausiai turėjo būti įrašytas kompo vardas. Rekomenduočiau įrašyti localhost ir manau problemų nebus.

Re: mysql.server.sh

įrašius vietoj `@HOSTNAME@` hostname'ą, gautą iš echo ${HOSTNAME} metama klaida
ERROR! MySQL manager or server PID file could not be found!
Starting MySQL. ERROR! Manager of pid-file quit without updating file.
ir mysql labai nestabiliai veikia (na labai lėtai).

Re: mysql.server.sh

ir kas per mysql-bin.0000xx failukai susikuria kiekvienam mysql paleidimui data direktorijoj? :|

Re: mysql.server.sh

aj viskas gerai, radau mysql.server mysql/share/mysql kataloge, o vietoj `@HOSTNAME@` pas mane turėjo būti `bin/hostname` :)