Topic: Mysql rikiavimas...

Sveiki! Reik pagalbos...
Darau top. Kai uzklausa tokia:

$nuskaitymas = mysql_query("SELECT * FROM vartotojai ORDER BY skaicius DESC LIMIT $nuo,$puslapiu_skaicius");

Tai man skaicius atvaizduoja taip: 7,60,40,100....,o kaip padaryt kad sortintu taip: 100,60,40,7...(nuo didziausio iki maziausio) zinau kad kazkokia fja yra...bet nerandu...

Re: Mysql rikiavimas...

Tai:

... ORDER BY skaicius DESC ...

ir turi rikiuoti įrašus pagal skaicius stulpelio reikšmes, mažėjimo tvarka. Kodėl tau rikiuoja atvirkščiai nežinau, kažką mums meluoji arba kažkur suklydai.

Re: Mysql rikiavimas...

minde wrote:

Tai:

... ORDER BY skaicius DESC ...

ir turi rikiuoti įrašus pagal skaicius stulpelio reikšmes, mažėjimo tvarka. Kodėl tau rikiuoja atvirkščiai nežinau, kažką mums meluoji arba kažkur suklydai.

Kazko tu cia pats nepagawai. Man tokius skaicius 1,10,2,23,50,100 surikiuos taip 50,23,2,100,10,1,o man reik kad surikiuotu 100,50,23,10,2,1 man rikiuoja kaip sort,o reik kad isrikiuotu nuo didziausio iki maziausio...na nzn,gal paaiskinau..

Re: Mysql rikiavimas...

Ai supratau, pas tave pasirodo ten ne skaičiai visai (-; o string'ai. Pakeisk stulpelio tipą į INT'ą.

Re: Mysql rikiavimas...

minde wrote:

Ai supratau, pas tave pasirodo ten ne skaičiai visai (-; o string'ai. Pakeisk stulpelio tipą į INT'ą.

Dekui :-)