Topic: Domeno perkelimas

Sveiki. Taigi pirma karta perkeliu domena ir man iskilo klausimas is kur gauti ta MX koda kurio reikalauja?
Serveris, tai serveriai.lt. :)

2 (edited by Illiusion 2009-12-19 09:37:36)

Re: Domeno perkelimas

Būtų neblogai jei kas nors paaiškintų kaip prisiparkuoti domena, nes ketinu nusipirkti kol nesibaige .eu domenų akcija. Reikia direktorija susikurti kaip domeno vardo ar ka? Nenusimanau aš tokių dalykų.

Hello :D

Re: Domeno perkelimas

nusiperki ir turi. nieko daryt nereikia, o kai jau turesi kur kreipti tada ir nusikreipsi...

mx kodo nereikia jei nezinai :)
irasas nurodo koks bus serveris kuris aptarnaus domeno pasta
jei iraso vistik reikalauja tai nurodyk ta pati serveri.

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Domeno perkelimas

NotLost wrote:

Sveiki. Taigi pirma karta perkeliu domena ir man iskilo klausimas is kur gauti ta MX koda kurio reikalauja?
Serveris, tai serveriai.lt. :)

MX laukelį palik tuščią, tada bus naudojamas tas pats serveris, kaip ir talpinimui.

Nebent nori, kad tavo el. pašto srautą aptarnautų koks nors kitas serveris.

Re: Domeno perkelimas

Illiusion wrote:

Būtų neblogai jei kas nors paaiškintų kaip prisiparkuoti domena, nes ketinu nusipirkti kol nesibaige .eu domenų akcija. Reikia direktorija susikurti kaip domeno vardo ar ka? Nenusimanau aš tokių dalykų.

Jeigu kalbame apie serverai.lt tai nusipirkus domeną jį prisiparkuoti nesunkiai gali prisijungęs prie talpinimo valdymo zonos ir pridėjęs tą domeną (Domains, Add, ar kažkas panašaus). Klientų zonoje (klientams.iv.lt) domenas bus nukreiptas automatiškai.

Jeigu turi VDS ar dedikuotą serverį, tada klientų zonoje, prie paslaugų, paspaudęs ant domeno, galėsi jį nukreiptį į savo serverį įvedęs serverio IP adresą, o serveryje web,email ir kitus servisus konfigūruoti pats (-;

Re: Domeno perkelimas

minde wrote:
Illiusion wrote:

Būtų neblogai jei kas nors paaiškintų kaip prisiparkuoti domena, nes ketinu nusipirkti kol nesibaige .eu domenų akcija. Reikia direktorija susikurti kaip domeno vardo ar ka? Nenusimanau aš tokių dalykų.

Jeigu kalbame apie serverai.lt tai nusipirkus domeną jį prisiparkuoti nesunkiai gali prisijungęs prie talpinimo valdymo zonos ir pridėjęs tą domeną (Domains, Add, ar kažkas panašaus). Klientų zonoje (klientams.iv.lt) domenas bus nukreiptas automatiškai.

Jeigu turi VDS ar dedikuotą serverį, tada klientų zonoje, prie paslaugų, paspaudęs ant domeno, galėsi jį nukreiptį į savo serverį įvedęs serverio IP adresą, o serveryje web,email ir kitus servisus konfigūruoti pats (-;

Bet jeigu aš tarkim ji nukreipsiu per klientų aptarnavimo sistema į mano kita puslapį, kad suvedūs donemas.eu įkeltų į mano tophost.lt puslapį nors domenas liks serveriai.lt o taip kaip man ji nusikreipti atgal paskui kai prireiks į serveriai.lt tinklalapy? :D

Hello :D

Re: Domeno perkelimas

Illiusion wrote:

Bet jeigu aš tarkim ji nukreipsiu per klientų aptarnavimo sistema į mano kita puslapį, kad suvedūs donemas.eu įkeltų į mano tophost.lt puslapį nors domenas liks serveriai.lt o taip kaip man ji nusikreipti atgal paskui kai prireiks į serveriai.lt tinklalapy? :D

Kai atliksi nukreipimą DNS lygyje, tai domenas ir liks aptarnaujamas serveriai.lt DNS serverių, visada per klientų valdymo zoną galėsi nukreipti kur nors kitur.

šito dalyko nereikia maišyti su domeno perkėlimu/perleidimu, kai pakeičiami pirminiai/antriniai DNS serveriai.

Taip pat nereikia maišyti šito veiksmo su kitu "nukreipimu", kuris angliškai vadinamas "redirect", ir atliekamas ne DNS lygyje, o HTTP (-;

Re: Domeno perkelimas

O pvz tarkim kaip man jį atgal atkreipti reiktu? :)

Hello :D

Re: Domeno perkelimas

Tai įvesi prieš tai buvusio serverio ip/adresą ir persikels. Pvz eukaliptas.serveriai.lt ar rugys.serveriai.lt

Taip pat reikia nepamiršti, kad DNS nurekipimai užtrunka, kartais 30min. kartais 30val. (-;