1 (edited by xsimasx 2010-02-17 13:09:38)

Topic: Problema su Wordpress (Skubu)

Sveiki, atsitiko bėda per mano nemoksliškuma.
Taigi, savo svetainėje naudoju Wordpress varikliuką, ties URL nustatymais, pakeičiau linką iš www.***.puslapiai.lt į www.***.lt ir štai kas atsitiko: (www.***.puslapiai.lt)  Bandyčiau atkurt ką padariau, bet nebeina įeiti į administravimą, vis išmeta į pagrindinį puslapį. Visiškai nežinau ką daryti, gal yra minčių?

Re: Problema su Wordpress (Skubu)

Sutvarkyta! Dar vienas klausimas: įsigijau .lt galūnę iš serveriai.lt ir (nepykit už mano nemokėjimą) nemoku tinkamai nusistatyti nustatymų. Po svetainės linko nerodo tolimesnių nuorodų, kaip index.php ir panašiai. Spustelėjus bet kokią nuorodą, išmeta mano tiesioginį adresą, .puslapiai.lt
Eina tai sutvarkyti, ar čia jau reiktų svetainę talpinti į kažkokį serverį? Dėkoju labai :)

Re: Problema su Wordpress (Skubu)

O tu iš serveriai.lt pirkai tik domeną ar dar papildomai ir talpinimą? Nes kiek žinau su puslapiai.lt nesujungsi domeno, gali atlikti tik paprastą peradresavimą, ko pasekoje vartotojai galų gale vistiek matys tavo senąjį domeną.

Kas dėl wordpress, tai kalbant apie adresų perrašymus tai reikėtų pasidometi ne tik nustatymuose administravimo zonoje, bet ir .htaccess failo turiniu (dokumentacijoje turėtum rasti daugiau medžiagos).