Topic: Ruby On Rails

Sveiki,

šiuo metu mąstau naujiem projektams naudoti kitą karkasą, cake'as kiek pabodo :) Tik klausimas kokį? Kol kas realiausi kandidatai RoR ir symfony. Su pastaruoju daug maš aišku. Rimtas ir subrendęs dalykas.

Bet RoR irgi gimtas karkasas, juolab pati kalba kiek gražesnė/skaitomesnė nei php. http://www.humblelittlerubybook.com/boo … index.html Visai įdomus įvadas į Ruby. Kadangi ruby pasaulyje dar esu kiek žalias, gal turit kokių už/prieš/tipsų/etc tiek apie RoR tiek apie ActiveRecord'ą (kiek supratau, cake'as nėra 100% RoR klonas)?

žinoma jei kas, jei turi ir norėtų pasidalinti, mielai pasinaudočiau bookmark'ų archyvu ;)
,

Re: Ruby On Rails

Jeigu jau žadi keisti kalbą tai rekomenduočiau tada kokį nors Python'ą su Zope. Jeigu lieki prie PHP tai Symfony geras pasirinkimas.

Re: Ruby On Rails

na aš asmeniškai su kitų kalbų karkasais nedirbęs beveik (tik java spring), bet iš php dabar dirbu su Yii framework. visai patiko, net labiau nei cakephp. ir man atrodo, kad jis labiau į RoR panašus nei cakephp. o iš visų php framework'ų ir greičiausiai veikiantis. veikia tik su php5, nes išnaudoja php objektiškumo galimybes, tad labai patogus.

Su sąlyga, kad šūdo nebus...

Re: Ruby On Rails

minde wrote:

Jeigu jau žadi keisti kalbą tai rekomenduočiau tada kokį nors Python'ą su Zope. Jeigu lieki prie PHP tai Symfony geras pasirinkimas.

O kodėl python'as ? (kažkada planuose yra akiračio praplėtimas, tai mąstau į kurią pusę pasiduoti :) )

MongoDB Certified Developer
MongoDB Certified DBA
Zend Certified Engineer

Re: Ruby On Rails

Na Python'as pagal savo amžių, subrendimą ir naudojamumą yra pranašesnė kalba už Ruby. Pvz google intensyviai naudoja Python'ą. Aišku Ruby irgi idomu, bet kas dėl profesinio tobulėjimo tai aš asmeniškai balsuočiau už Python'ą (-;