Topic: Neivygdomi veiksmai duomenu bazeje

Sveiki! Ar gali taip buti,kad skriptas neatlieka tam tikru irasymu sql bazeje? Krc nuskaitau lenteles irasus(visus) ir man krauna faila ir jo tiesiog neuzkrauna,o kai irasus nuskaitineju po viena(visus atskirai),viskas buna gerai. Kas per bajeris? Juk turetu uzkraut normaliai,keleta milisekundziu gal ilgiau bet turetu uzkaut gi.

Re: Neivygdomi veiksmai duomenu bazeje

Exploder wrote:

Ar gali taip buti,kad skriptas neatlieka tam tikru irasymu sql bazeje?

Gali. Visko gali būti.

Exploder wrote:

Krc nuskaitau lenteles irasus(visus) ir man krauna faila ir jo tiesiog neuzkrauna,o kai irasus nuskaitineju po viena(visus atskirai),viskas buna gerai.

Kažką blogai suprogramavai.

Re: Neivygdomi veiksmai duomenu bazeje

minde wrote:
Exploder wrote:

Ar gali taip buti,kad skriptas neatlieka tam tikru irasymu sql bazeje?

Gali. Visko gali būti.

Exploder wrote:

Krc nuskaitau lenteles irasus(visus) ir man krauna faila ir jo tiesiog neuzkrauna,o kai irasus nuskaitineju po viena(visus atskirai),viskas buna gerai.

Kažką blogai suprogramavai.

Lenteleje yra 30 irasu,jei tarkim nuskaitau visus failus iskarto,tai skripto neuzkrauna ir nieko nedaro,jei darau nuskaitydamas limit 1 ir perkraunu ta faila 30 kartu,tuomet viskas buna gerai. Tai cia is fantastikos srities manau,nesuprantu kodel taip...

Re: Neivygdomi veiksmai duomenu bazeje

Exploder wrote:

Lenteleje yra 30 irasu,jei tarkim nuskaitau visus failus iskarto,tai skripto neuzkrauna ir nieko nedaro,jei darau nuskaitydamas limit 1 ir perkraunu ta faila 30 kartu,tuomet viskas buna gerai. Tai cia is fantastikos srities manau,nesuprantu kodel taip...

Sakau - tikriausiai kažką blogai suprogramavai.

5 (edited by Neodan 2010-06-21 12:08:02)

Re: Neivygdomi veiksmai duomenu bazeje

to Exploder: jie nori atsakymo, tai rodik savo rasliavas, nes kazkur kreivai prikodinai