Topic: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

Susiduriau su tokia problemele negetina ID man reikia kad pasirinkus (SELECT) gyvenviete ir paspaudus buttona OK pasikeistu bet ID neveikia :(

        $gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");
        $gyvz=mysql_fetch_array($gyvena);
                echo "<body><div class=\"head2\">TYRIANS.TK $laikas</div>";
/*
            $nuskaitymas = mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris' ORDER BY id DESC LIMIT $nuo,$puslapiu_skaicius");
            
            while($stulpeliai = mysql_fetch_array($nuskaitymas)) {
            
                echo "<small>[&#187;] <a href=\"index12.php?id=keisti2&amp;sid=$sid&amp;kuri=$stulpeliai[id]\">$stulpeliai[gyvenvietes_pavadinimas]</a>($stulpeliai[koordinates])($stulpeliai[gyventojai])</small>";
                echo "<br/>";
            
            }

*/
/*
        echo "<div class=\"meniu\"><center>Gyvenviete:</center>";
        echo "<div class=\"center\"><select name=\"gyzzz\">";
        // CIA GYVENVIETES //
        $gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");
        while ($gyv=mysql_fetch_array($gyvena)){

          echo "<option value=\"$gyv[id]\">$gyv[gyvenvietes_pavadinimas] ($gyv[koordinates])</option>";
        }

        echo "<postfield name=\"kuria\" value=\"$(gyzzz)\"/>";
        echo "<form action=\"index12.php?id=keisti2&amp;sid=$sid&amp;kuri=$kuria\" method=\"post\">";
        echo "</select>";
        echo "<input class=\"button\" name=\"submit\" type=\"submit\" value=\"OK\"/>";
//        echo "<a href=\"index12.php?id=keisti2&amp;sid=$sid&amp;kuri=$gyz\">OK</a>";
        echo "</div></div>";
        echo "</form>";

           ////////////PABAIGA////////

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

deathangel wrote:

Susiduriau su tokia problemele negetina ID man reikia kad pasirinkus (SELECT) gyvenviete ir paspaudus buttona OK pasikeistu bet ID neveikia :(

čia iš serijos iš kažkur gavau kreivą selecto samplą, bet nifiga neįšeina jo pritaikyti mano geimui?:)

<select ...><options ...><form ...></select> wtf?,  <postfield..> kabo, be <go> irgi geras..

Ai kaip nors sulypinsiu nafig ta documentacija :D

No warning? No action? I hate this situation!

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

cia xHtML ... nepagauni vistiek?

4 (edited by deathangel 2011-01-10 14:09:48)

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

        ////////// MySQL ////////////////

        $gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");
        $gyvz=mysql_fetch_array($gyvena);

        ////////// MySQL Pabaiga ///////
        echo "<div class=\"meniu\"><center>Gyvenviete:</center>";
        echo "<form action=\"index12.php?id=keisti2&amp;sid=$sid&amp;kuri=$kuri\" method=\"post\">";
        echo "<div class=\"center\"><select name=\"kuri\">";
        $gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");

    ////// Pradedam "While" cikla /////
        while ($gyv=mysql_fetch_array($gyvena)){

          echo "<option value=\"$gyv[id]\">$gyv[gyvenvietes_pavadinimas] ($gyv[koordinates])</option>";
        }

        echo "<postfield name=\"kuri\" value=\"$(kuri)\"/>";
        echo "</select>";
        echo "<input class=\"button\" name=\"submit\" type=\"submit\" value=\"OK\"/>";
        echo "</div></div>";
        echo "</form>";

           ///////////// PABAIGA ///////////

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

listint islistina bet "kuri" nepostina :(

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

deathangel wrote:

cia xHtML ... nepagauni vistiek?

įtikinsi mane kad čia xhtml kai tavo puslapį validuos http://validator.w3.org/ be klaidų :)

No warning? No action? I hate this situation!

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

Bet kuriuo atveju, problema čia yra ta, kad deathangel neapdoroja jokių SQL klaidų. Todėl rezultate gali net nematyti, kad kažkur yra klaidos. Pasiieškok šiame forume ar itose vietojse jau daug kartų yra apie tai kalbėta:

$query = "SELECT ...";
$res = mysql_query($query) or die(mysql_error());

Pradžiai..

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

Antras dalykas, niekas nenori skaityti, matyti, o tuo labiau debug'inti ir prižiūrėti svetimo kodo, kuris yra "viskas viename": PHP + HTML.

Derėtų pasidomėti, kaip galima laikyti HTML it PHP atskiruose failuose.

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

viska as apdoroju, man tik su "kieno" ID neduoda.. O tada kaip padaryt kad pasirinkus iskart eitu y ta puslapi be mygtuko "OK" paspaudimo?

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

deathangel wrote:

viska as apdoroju

žiūrėk:

deathangel wrote:

(...)

$gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");
// neapdorotos SQL klaidos
$gyvz=mysql_fetch_array($gyvena);
// nepatikrina ar užklausa buvo sėkminga IR nepatikrinta ar yra nors 1 rezultatas

(...)

$gyvena=mysql_query("SELECT * FROM gyvenvietes WHERE kieno='$useris'");
// neapdorotos SQL klaidos

O toliau žinok niekas tikrai net nenori skaityi HTML+PHP, kur nesimato aiškios logikos ir ten ieškoti kokios nors sintaksės klaidos. Aš tau iš patirties galiu pasakyti, kad sau padėti gali tik tu pats. Mes tave galime tik užvesti ant kelio. Programuojant vistiek turėsi išmokti surasti klaidas ir programuoti taip, kad minimizuotum tų klaidų atsiradimo tikimybes. Kito kelio tiesiog nėra.

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

deathangel wrote:

viska as apdoroju, man tik su "kieno" ID neduoda.. O tada kaip padaryt kad pasirinkus iskart eitu y ta puslapi be mygtuko "OK" paspaudimo?

Aš gi tau daviau užuominą į klaidą (nesu tikras ar tai tik tai trukdo). Greičiausiai paspaudus Ok kieno neduoda nes ji apsirašiai ne <form> viduje o virš jos...

turetu buti:

<form>
<select>
<option>
</select>
<input>
</form>

o pas tave:

<select>
<option>
<form>
</select>
<input>
</form>

ir dar per firebug, ar siaip per browseri pasiziurek i page sourca ir isitikink kad tavo options turi tas value kuriu tikiesi.

ir nzn kam ta 'postfield' naudoji, nes siaip jis naudojamas su 'go' http://www.w3schools.com/wap/tag_postfield.asp

No warning? No action? I hate this situation!

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

nu gerai veikia y kita puslapi permeta, bet ta "kieno=$kieno" paspaudus ta puslapi ten man rodo

ir

įVYKO KLAIDA
----------
ši gyvenvietė jums nepriklauso!
----------
Atgal | žaidimas

tai man "kieno" tipo POST neveikia ar kas?

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

Tai kaip?

Re: Gyvenvietes keitiamas[ERROR]

žinok, kad niekas nesupranta, ko tu klausi. Rodai kažkokius fragmentus, kažkokius makaroninius scriptus. Rezgi nerišlius klausimus.

Pabandyk iš naujo suformuluoti klausimą.