APACHE diegimas

Iš PHP, MySQL.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kas yra "APACHE" ? Apache, tai yra nemokamas virtualus serveris, norint sukurti savo virtualų serverį Jums reikės instaliuoti apache. Jei dirbsite su php programavimo kalba ir mysql duomenų bazėmis, Jums taip pat reikės instaliuoti netik apache, bet ir php dokumentacijas ir MySQL duomenų bazę.

Noriu parodyti, kaip instaliuoti Apache serverį Windows x32 ir x64 bitų platformoje. Diegiant x32 bitų platformoje :

Apache serveri galite persisiųsti štai ČIA. Šis apache serveris skirtas tik Windows x32 platformai, todėl turėdami x64 bitų platformą windows aplinkoje, Jums to padaryti nepavyks, nebent turėsite x64 bitų platformos Apache serverį. Instaliuoti apache gan yra paprasta, reikia nurodyti savo domeną, bei el. pašto adresą, na jei nedarote serverio, o tik norite testuotis, tai įrašykite domeną : localhost O el. paštą : admin@localhost Ir baikite instaliacija, po instaliacijos pažvelkite ar jis veikia, atsidarykite : control panel / administrative tools / services Turite rasti apache servisą ir, kad jis būtų pasileidęs (started). Jei jis yra nepasileidęs, tuomet patikrinkite ar yra neužimtas 80 portas, galite pasinaudodami programa APorts. Bet dažniausiai tai atsitinka nuo skype programos jei juo naudojatės, išjunkite ir perinstaliuokite apache programą.

Patikriname ar veikia apache serveris : atsidarykite naršyklę, įveskite nuorodą : http://127.0.0.1 arba http://localhost Jei naršyklėje pasirodo tekstas: It Works! tuomet Jūs sėkmingai instaliavote apache serverį.


x64 bitų platformoje informacija, kaip įdiegti rasite čia - http://ik.su.lt/~programavimas/dn_login.php?readMore=26

Asmeniniai įrankiai